Değerli Hemşerilerim bu günlerde yaşananlar 15 Temmuzda bizi dize getiremeyen Batılı güçlerin bizi dize getirme operasyonudur.Ekonomik savaş başladı.Görünürde direkt İran ambargosu gözükmekle birlikte Çin,Türkiye ve Rusya’ya ayar vermek için,gücünü göstermek için başlatılan bu ekonomik savaşın elbette siyasi sonuçları olacaktır.

Biz Millet olarak Memleketimizin çıkarını şahsi çıkarımızın üzerinde görürsek bu savaştan en az zararla çıkarız.

Bu Ülkeye eğer boyun eğdirilirse doları çok olsa da zengin olsan da,geçen yüz yılda sömürüldüğümüz gibi yüz yıl daha sömürülürüz ,o dolarlarda seni kurtaramaz..

Amerika’nın Dünyanın bir çok ülkesine Ekonomik savaş açmasının sebebi kendine güvenin bitme noktasına gelmesidir. Allahın izniyle bu hamleler Amerika’nın sonunun başlangıcı olacak.

Bu gün aynen 15 Temmuzun Ekonomik versiyonu olduğunu bilelim. Dolar çıktıkça ellerini ovuşturan ların 15 Temmuzda Tankları alkışlayanlardan hiçbir  farkı yoktur.

Elinde olan doları Bankalarda bozduranlar,aynen 15 Temmuzda tanklara karşı direnler gibidirler.

Siyonistlerin ve Evangelistlerin Türkiye’ye kuduz köpek gibi saldırdığı bu gün ,kazandığında arkasında Erdoğan’ın arkasında durduğu gibi kaybettiğinde de Erdoğan’ın arkasında duracak.

Ekonomimiz darbe yedikçe ellerini ovuşturan şerefsizler ,bu ülke batarsa siz batmayacaksınız öylemi.?

Soruyorum; Amerika, "Ya tutukladığın rahibi serbest bırak, Ya da sana siyasi ve ekonomik yaptırım uygularım" dedi.Peki ne yapalım , "Emredersiniz" deyip boyun mu eğelim.?

Amerika ,Gezi ve 17-25'teki dayatmalarında ısrar ediyor. Ekonomik kriz yok. Ekonomik operasyon var bunu anlayalım. Trump'ın “Türkiye ile aramız iyi değil. TL dolar karşısında hızla değer kaybediyor” dedikten sonra ithal çelik ve alüminyuma iki katı zam getirmesi, meselenin ne papaz ne ekonomi olmadığının açık ispatı.

Geçen Haber Türk Kanalında Nedim Şener ,Türkiye’nin Nabzı programında aynen şunları söyledi..

("Dolardaki hareketlenmenin siyasi sebeplerin sonucu olduğu bir gerçektir. Ve bunu yükseltecekler. Şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere... AK Parti döneminde bir sürü iş adamı zengin oldu. Döviz varlıkları, binaları ve plazaları var. Ben Nedim Şener olarak her şeyimi kaybetmeye razıyım. Onlar ne kadarını kaybetmeye razı göreceğiz. Dövize karşı sadece devlet mi mücadele edecek, yoksa bu zengin iş adamları mı yapacak göreceğiz."

"15 Temmuz'da millet kendini öne atmıştı, hadi bakalım şimdi sıra zenginlerde. Paraları yurt dışına kaçıranlar var. )

Bu cümlelere aynen katılıyor ve Zenginlerimizle birlikte 1 doları olanda bozdurarak tarafı belli olsun amacıyla bile olsa bu sürece destek vermelidirler.

ABD siyasi egemenliğimize saldırıyor. 15 Temmuz devam ediyor! Dik duracağız!

'Dolar yükselmiyor Türk lirası değer kaybediyor' diyerek ülkesinin batmasını dört gözle bekleyen Fetöcü ve Geziciler ,Amerikan uşakları ,kansızlar, bu günlerde atlatılacak.Twitirde gece boyu Amerikanın şakşakçılığını yapan ve Hükümet ve Tayyip Erdoğan gidebilir diye ellerini ovuşturanları bu millet bire  bir takip ediyor.Kim vatansever,kim Amerikan uşağı buda ortaya çıkıyor.

Bu Millet asla ve asla boyun eğmez …Bunu göstermenin vakti şimdi değil de ne zaman olacak…

Ya olacağız, ya öleceğiz! Ama teslim olmayacağız!