BAYBURTGÜNDEM-  Ağbaba’yı Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler makamında ağırladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, beraberindeki milletvekillerinden oluşan "CHP Esnaf Masası" heyetiyle geldiği Bayburt'un Saray Bahçesi Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti. Ağbaba ve beraberindekiler, program kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası, CHP, İYİ Parti ve Gelecek Partisi'nin il başkanlıkları ile esnafı ziyaret etti.

Ağbaba’yı Bayburt Gelecek Partisi İl binası ziyaretinde Gelecek Partisi İl Başkanı Nazir Güler karşıladı. Makam odasında karşılıklı oturan iki siyasi bir süre sohbet etti.

CHP’li Ağbaba’nın ziyaretinden memnuniyeti dile getiren Nazir Güler, “Şehrimizi ve teşkilatımızı ziyaretlerinden memnuniyet duyduk kendisine ve beraberindeki heyete şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.

CHP ile ittifakımızı genel başkanlarımızın imza altına aldığı ‘Güçlendirilmiş Parlementer Sistem Metni’ ile tüm Türkiye’ye duyurduk.

Farklı partileriz ancak ülke menfaati için bir araya gelme başarısı gösterebilmeliyiz. Özellikle bu dönemde aslolan ülkenin ve milletin problemlerini çözecek irade ortaya koymaktır. Birlikteliğimiz iktidar olduğumuzda da devam edecektir. “dedi.