24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İl Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlediği fidan dikme etkinliğinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden tedarik edilen 1000 adet fidanı İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, görevliler ve köy sakinleriyle toprakla buluşturdu.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İl Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlediği fidan dikme etkinliğinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden tedarik edilen 1000 adet fidanı İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, görevliler ve köy sakinleri marifetiyle toprakla buluşturdu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Rahmi Güney “24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle çeşitli kültürel, sosyal ve spor etkinlikleri için çalışmalarımız ve hazırlıklarımız devam ediyor. Bugün burada şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş, hizmet süresini tamamlamış ve hâlihazırda hizmetine devam ederek eğitim camiamıza katkı sunan tüm öğretmenlerimizin hatırasına geçen yıl oluşturulan 24 Kasım Hatıra Ormanı’na bu yıl da fidanlar kazandırdık. Önümüzdeki yıllarda da fidan dikmeye ve doğayı yeşile bürümeye devam edeceğiz.” diyerek fidan dikme etkinliğine katılan tüm gönüllülere teşekkür etti.

Öğrenci ve öğretmenlerle birlikte çeşitli türdeki fidanları toprağa diken Sayın Rahmi Güney, dikilen fidanların doğaya ve Danişment köyüne hayırlı olmasını diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney “24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle çeşitli kültürel, sosyal ve spor etkinlikleri için çalışmalarımız ve hazırlıklarımız devam ediyor. Bugün burada şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş, hizmet süresini tamamlamış ve hâlihazırda hizmetine devam ederek eğitim camiamıza katkı sunan tüm öğretmenlerimizin hatırasına geçen yıl oluşturulan 24 Kasım Hatıra Ormanı’na bu yıl da fidanlar kazandırdık. Fidan dikme etkinliğine katılan tüm gönüllülere teşekkür ediyorum” dedi.