SİYASET:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
AK PARTİ İL BAŞKANI BELLİ OLDU

Ankara’da bugün Genel Merkeze çağrılan Hakan Kobal’ a Bayburt Ak Parti İl Başkanlığı görevi tevdi edildi.

02.09.1973 tarihinde Bayburt’un Zahit Mahallesinde dünyaya gelen Kobal, ilköğretimini Atatürk Orta öğretimini Bayburt Orta Okulu ve Lise Eğitimini Bayburt Lisesinde tamamladıktan sonra, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini bitirmiş, Vatani Görevini, Acemi Birliğini İskenderun da Usta birliğini ise Trabzon da tamamlamıştır.

        İş hayatına muhasebeci olarak başlayan Hakan Kobal,1994 yılında staj ve sınavlar sonrasında Mali Müşavir olmuştur ve halen bu mesleğini sürdürmektedir.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yavuz KABADAYI 2 yıl önce

hayirli uğurlu olsun bu makama yakişir bir il başkanimiz oldu rabbim utandirmasin. vekılımıze de sayın başkanımıza vermiş olduğu destekten dolayı kutlarım

Misafir Avatar
Ahmet Karaca @Bayburtlu 2 yıl önce

bu bilgiyi nereden aldınız bilmiyorum ama isterseniz birdaha araştırın derim size. yusuf elçi ak parti genel merkezden habersiz aday adaylığını açıkladığı için ya aday adaylığından çekilecekti yada il başkanlığından istifa edecekti. ikisini de yapmadığı için genel merkez tarafından yusuf elçi ve yönetiminin istifası istendi. hemen ardından istifaları isteyen giresun milletvekili mehmet geldi ile birlikte temaül yoklaması yapıldı. mantıklı geliyor mu size aday adaylığını açıkladıktan hemen sonra istifa etmiyor ama ne hikmetse syn. mehmet geldi'nin bayburta geldiği günün akşamında hem kendisi hem de yönetimi istifa ediyor. hadi hepsini geçtik diyelim ki kendi rızasıyla istifa etti. bütün yönetim neden istifa acaba hiç düşündünüz mü. yusuf başkan istifa ettiyse biz de ederiz onu yalnız bırakmayız mı dediler sizce. lütfen olaylara biraz gerçekçi bakalım.

Misafir Avatar
Bayburtlu @Ahmet Karaca 2 yıl önce

yusuf elçi aday adayı olduğu için istifa etti. istese istifa etmeyebilirdi aynı gümüşhane il başkanı aday olana kadar nasıl istifa etmediyse

Misafir Avatar
Ahmet Karaca 2 yıl önce

küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. eski il başkanı yusuf elçi aday adayı olduğu için istifa etmedi. istifa etmeden aday adayı olduğu için istifası istendi. ikisi arasında çok fark var. lütfen böyle şeylere dikkat edelim.

banner263

banner242

Davutoğlu'ndan Bayburt'a teşekkür plaketi
AK Parti Genel Merkezi'nde 105. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı yapıldı.

Haberi Oku