reklam
SİYASET HABERLERİ
Bakan Recep Akdağ Bayburt’ta
11 Şubat 2017, 18:51 0
Bakan Recep Akdağ Bayburt’ta
SAĞLIK Bakanı Recep Akdağ, Anayasa değişikliğine ilişkin referandum süreciyle ilgili konuştu, “Muhalefetten bazıları diyorlar ki, ‘Ya millet yanlış birini seçerse ne olacak?’ Allah Allah, demokrasi zaten milletin doğrusunu seçeceğine olan inançtan kaynaklanan bir sistemdir. Millet ezkaza bir şekilde yanılmışsa da yine onu kendisi düzeltir” dedi.
MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL, MUHTARLARLA BULUŞTU
10 Ocak 2017, 13:43 0
MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL, MUHTARLARLA BULUŞTU
Bayburt Öğretmen Evi’nde verilen kahvaltının sonrası muhtarlarla bir araya gelen Bakan Ağbal gündeme dair açıklamalarda bulunarak sorun ve talepleri dinledi.
MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL, BAYBURT’TA
08 Ocak 2017, 12:14 0
MALİYE BAKANI NACİ AĞBAL, BAYBURT’TA
Maliye Bakanı Naci Ağbal çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Bayburt’ta esnafı ziyaret etti.
MHP İL BAŞKANI  SERT KONUŞTU
04 Ocak 2017, 11:04 1
MHP İL BAŞKANI SERT KONUŞTU
Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, kendilerini ülkücü diye tanıtan ama şahsi çıkarları dolayısıyla Dr. Devlet Bahçeli’yi eleştirenlere sert çıktı. Kasap, “Varlığını Türk Devletine adamış Milliyetçi Hareket Partisi’nde bu beklentiler maalesef karşılanamayacaktır. Sizler şahsi ikbal ve çıkarlarınızı gerçekleştireceğiniz yerlere gidin. Bu sizler için bir umut Milliyetçi Hareket Partisi için bir kurtuluş ve temizlik olacaktır” dedi.
ÜLKÜ OCAKLARI MEKKENİN FETHİNİ KUTLADI
02 Ocak 2017, 12:45 0
ÜLKÜ OCAKLARI MEKKENİN FETHİNİ KUTLADI
Bayburt Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen seminerde Seyyid Ahmet Arvasi’nin fikir dünyası anlatıldı. Mekke’nin Fethi’nin yıldönümü ve Arvasi’nin vefatının 28. yılı münasebetiyle düzenlenen seminere üniversite öğrencileri ve Bayburtlu gençler katıldı.