İşte sonuçlar
A GRUBU
Çiftetaş - Kalecik: 3-2
Petekkaya - Çayıryolu: 1-2
İğdir (Bay)
B GRUBU
Çakırözü - Pınarcık: 2-5
Yoncalı - Güneşli: 4-1
Aşağı Çımağıl - Bayrampaşa: 0-2
C GRUBU
Karayaşmak - Erikdibi: 1-6
Göloba - Ağören: 2-5
Kurbanpınar (Bay)
-------------------------------
BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ |
|
||||||
16. KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVA GRUP MAÇLARI | |||||||
ADRES: B.EVLER KOCASİNAN ve BAĞCILAR MAHMUTBEY SAHASI | |||||||
1. HAFTA MAÇLARI | |||||||
TARİH | SAAT | 1.TAKIM | 2.TAKIM | STAD | BAY TAKIM | ||
17 Nis 2016 | 15:00 | KARAYAŞMAK | ERİKDİBİ | KOCASİNAN | İĞDİR | ||
17:00 | PETEKKAYA | ÇAYIRYOLU | |||||
19:00 | GÖLOBA | AĞÖREN | |||||
21:00 | AŞAĞIÇIMAĞIL | BAYRAMPAŞA | |||||
16:00 |
ÇİFTETAŞ |
KALECİK |
MAHMUTBEY | KURBANPINAR | |||
18:00 | ÇAKIRÖZÜ | PINARCIK | |||||
20:00 | YONCALI | GÜNEŞLİ | |||||
2. HAFTA MAÇLARI |
|||||||
24 Nis 2016 | 09:00 | KURBANPINAR | KARAYAŞMAK | KOCASİNAN | ÇAYIRYOLU | ||
11:00 | ERİKDİBİ | GÖLOBA | |||||
13:00 | PETEKKAYA | ÇİFTETAŞ | |||||
15:00 | KALECİK | İĞDİR | |||||
17:00 | AŞAĞIÇIMAĞIL | YONCALI | AĞÖREN | ||||
19:00 | GÜNEŞLİ | PINARCIK | |||||
21:00 | BAYRAMPAŞA | ÇAKIRÖZÜ | |||||
3. HAFTA MAÇLARI |
|||||||
1 May 2016 | 09:00 | GÜNEŞLİ | AŞAĞIÇIMAĞIL | KOCASİNAN | ÇİFTETAŞ | ||
11:00 | YONCALI | ÇAKIRÖZÜ | |||||
13:00 | PINARCIK | BAYRAMPAŞA | |||||
15:00 | AĞÖREN | KURBANPINAR | |||||
17:00 | GÖLOBA | KARAYAŞMAK | ERİKDİBİ | ||||
19:00 | İĞDİR | ÇAYIRYOLU | |||||
21:00 | KALECİK | PETEKKAYA | |||||
4. HAFTA MAÇLARI |
|||||||
8 May 2016 | 09:00 | İĞDİR | ÇİFTETAŞ | KOCASİNAN | PETEKKAYA | ||
11:00 | ÇAYIRYOLU | KALECİK | |||||
13:00 | ÇAKIRÖZÜ | AŞAĞIÇIMAĞIL | |||||
15:00 | PINARCIK | YONCALI | |||||
17:00 | BAYRAMPAŞA | GÜNEŞLİ | |||||
19:00 | ERİKDİBİ | AĞÖREN | KARAYAŞMAK | ||||
21:00 | KURBANPINAR | GÖLOBA | |||||
5. HAFTA MAÇLARI |
|||||||
15 May 2016 | 09:00 | BAYRAMPAŞA | YONCALI | KOCASİNAN | KALECİK | ||
11:00 | PINARCIK | AŞAĞIÇIMAĞIL | |||||
13:00 | GÜNEŞLİ | ÇAKIRÖZÜ | |||||
15:00 | ERİKDİBİ | KURBANPINAR | |||||
17:00 | KARAYAŞMAK | AĞÖREN | |||||
19:00 | PETEKKAYA | İĞDİR | GÖLOBA | ||||
21:00 | ÇİFTETAŞ | ÇAYIRYOLU |